Vairavimo mokyklos organizuojami kursai:

A1 kategorijos vairavimo kursai

A1 kategorijos vairavimo kursai

A1 kategorijos motociklo darbinis tūris viršija 50 cm3, bet yra ne didesnis nei 125 cm3, o galia – ne daugiau 11 kW (15 AG).

Šios kategorijos transporto priemonė puikiai tinka jaunimui – tokį lengvąjį motociklą leidžiama vairuoti šešiolikos metų sulaukusiems jaunuoliams.

Vairavimo teorijos kursas PYYP mokykloje trunka 6 savaites. Kursą sudaro dvidešimt pamokų po dvi akademines valandas, iš viso 40 akademinių valandų. Vairavimo mokymų kurso pabaigoje į mokyklą atvykęs gydytojas išdėsto privalomąjį sveikatos žinių (primosios pagalbos) kursą ir išduoda jo baigimo pažymėjimą.

Vairavimo praktikos mokymai pradedami pristačius medicininę pažymą ir susipažinus su teorine medžiaga. Praktikos mokymų kursas baigiamas kartu su mokykloje vykstančiais teorijos mokymais. Mokymo programos „eksternas“ mokiniai vairuoti aikštelėje ir gatvėse pradeda po to, kai eksternu išlaiko vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“.

Iš viso PYYP mokykloje siūlome 4 skirtingus poreikius atitinkančias mokymo programas, su jomis galite išsamiau susipažinti vairavimo kursų kainų puslapyje >

Instruktorius Dmitrijus A1 kategorijos mokinius moko motociklu „Yamaha YBR 125“ – būtent tokiu, koks naudojamas laikant valstybinius vairavimo egzaminus. Po pirmųjų vairavimo pamokų aikštelėje važiuojama mokytis valdyti motociklą eisme. Gatvėmis instruktorius važiuoja mokiniui iš paskos automobiliu ir nurodymus perduoda radijo ryšiu – taip užtikrinamas saugumas ir geresni mokymo rezultatai.

A kategorijos motociklų vairavimo praktikos pamokas mūsų mokykloje veda patyręs vairavimo instruktorius Dmitrijus Vasiljevas >


Susijusi informacija:
Vairavimo kursų kainos ir nuolaidos >
Renkamos naujos kursų grupės >

Norite sužinoti daugiau? Klauskite, mes mielai atsakysime!

Jūsų vardas:*

Jūsų el.paštas:*

Telefono numeris:
Jūsų žinutė:*
* šiuos laukus užpildyti būtina Įveskite atsakymą:
Confirm

Taip pat galite į vairavimo mokyklą paskambinti tel. (8 5) 212 1115, mob. (8) 600 26151,
arba parašyti el. paštu vairuok@pyyp.lt