Vairavimo mokyklos organizuojami kursai:

Mokykliniai vairavimo egzaminai

Pabaigus vairavimo mokymo kursą, patikrinamos būsimų vairuotojų įgytos teorinės ir praktinės žinios – laikomi mokykliniai vairavimo egzaminai.

Vairavimo teorijos mokykliniai egzaminai


Rengiantis savarankiškai sėsti už vairo reikia puikiai įsisavinti saugaus vairavimo principus ir nepriekaištingai išmokti kelių eismo taisykles. Stengiamės taupyti savo mokinių laiką ir pinigus (valstybinių egzaminų perlaikymas nemažai užtrunka ir kainuoja), todėl PYYP vairavimo mokykloje teorijos egzamino reikalavimai yra netgi griežtesni, nei valstybinio. Leidžiamas maksimalus klaidingų PYYP mokyklinio egzamino testo atsakymų skaičius yra tik 10%, o laikant egzaminą „Regitroje“ galima klaidingai atsakyti į 20% klausimų.

Vairavimo praktikos mokykliniai egzaminai


Vairavimo mokykloje patikrinus teorines žinias, laikomas vairavimo praktikos egzaminas. Stengiamės būti objektyvūs ir mokiniams nenuolaidžiaujame – juk valstybinio egzamino metu tenka susidurti su egzaminuojančiu nepažįstamu žmogumi, iš kurio gauti kokių nors „nuolaidų“ dėl padarytų klaidų nėra jokių galimybių. Po mokyklinio egzamino, atsižvelgdami į rezultatus, mokiniams pateikiame individualias rekomendacijas bei praktinio vairavimo patarimus.

Sekantis žingsnis link išsvajoto vairuotojo pažymėjimo, sėkmingai išlaikius mokyklinius vairavimo egzaminus – valstybiniai vairavimo egzaminai, laikomi valstybės įmonės „Regitra“ egzaminų centruose.

Norite sužinoti daugiau? Klauskite, mes mielai atsakysime!

Jūsų vardas:*

Jūsų el.paštas:*

Telefono numeris:
Jūsų žinutė:*
* šiuos laukus užpildyti būtina Įveskite atsakymą:
Confirm

Taip pat galite į vairavimo mokyklą paskambinti tel. (8 5) 212 1115, mob. (8) 600 26151,
arba parašyti el. paštu vairuok@pyyp.lt