Vairavimo mokyklos organizuojami kursai:

Vairavimo kursai

Vairavimo mokymų kursus sudaro dvi dalys – vairavimo teorijos ir vairavimo praktikos mokymai.

Mūsų vairavimo mokykloje teorijos paskaitos būsimiems automobilių ir motociklų vairuotojams vyksta du kartus per savaitę, kursą sudaro 40 akademinių valandų. Vairavimo teorijos paskaitos vyksta vakarais, kad mokiniams jas būtų lengviau derinti su mokslais ir (arba) darbu. Išklausyti vairavimo teorijos mokymo kursą užtrunka iš viso 6 savaites, tuo pačiu metu vyksta ir vairavimo praktikos mokymai.

Vairuoti aikštelėje mokiniai pradeda po to, kai mokykloje susipažįsta su teorijos pagrindais arba „Regitroje“ išlaiko vairavimo teorijos egzaminą eksternu. Galimybė teoriją mokytis savarankiškai yra, tačiau mes visgi rekomenduojame objektyviai įvertinti ir savarankiško mokymosi privalumus, ir trūkumus – profesionalūs vairavimo teorijos mokymai, vedami dėstytojo mūsų mokykloje, padeda geriau pasirengti ne tik egzaminams, bet ir sudėtingoms eismo sąlygoms.

Sėdant už vairo privaloma turėti galiojančią vairuotojų medicininės patikros pažymą. Į vairavimo mokyklą dėstyti privalomąjį pirmosios pagalbos kursą atvykstantis gydytojas esant reikalui įvertina ir mokinių sveikatos būklę, taigi daug laiko dėl privalomojo sveikatos patikrinimo sugaišti neteks.

Po pirmųjų kelių vairavimo pamokų aikštelėje važiuojama mokytis valdyti transporto priemonę intensyvaus eismo sąlygomis mieste.

Čia rasite informaciją apie renkamas naujas PYYP mokyklos vairavimo kursų grupes >


Norite sužinoti daugiau? Klauskite, mes mielai atsakysime!

Jūsų vardas:*

Jūsų el.paštas:*

Telefono numeris:
Jūsų žinutė:*
* šiuos laukus užpildyti būtina Įveskite atsakymą:
Confirm

Taip pat galite į vairavimo mokyklą paskambinti tel. (8 5) 212 1115, mob. (8) 600 26151,
arba parašyti el. paštu vairuok@pyyp.lt