Vairavimo mokyklos organizuojami kursai:

Teorijos dėstytojas Dalius Jablonskas

Teorijos dėstytojas Dalius Jablonskas

Įgijęs aukštąjį techninį išsilavinimą (VGTU baigė inžineriją) ir dvylika metų dėstęs vairavimo teoriją, Dalius tapo vienu iš geriausiai vertinamų savo profesijos atstovų. Automobiliai, technika ir jos naujovės yra Daliaus gyvenimo aistra, todėl ir dėstydamas jis savo mokiniams nuolat pateikia įdomių, vairavimo teorijos kursus pagyvinančių faktų – tai padeda lengviau įsisavinti pateikiamą informaciją ir paverčia paskaitas nenuobodžiu bei įtraukiančiu užsiėmimu.

Daliaus tikslas yra ne išmokyti atmintinai, o padėti savo mokiniams kuo geriau suprasti vairavimo teoriją. Mūsų vairavimo mokykloje kursų grupėse būna ne daugiau dešimties žmonių, todėl paskaitos dažnai vyksta diskusijų forma – mokiniai  skatinami būti dalyviais, išdėstyti visus savo klausimus bei pastabas. Mokantis nagrinėjama daug skirtingų pavyzdžių ir praktinių vairavimo situacijų, o prieš kiekvieną paskaitą skiriamas laikas individualių klausimų aptarimui – tai padeda geriau įsisavinti informaciją ir pasiruošti vairavimo teorijos bei praktikos egzaminams „Regitroje“.

Pastebėjome, kad Daliaus paskaitas mokiniai įvertina – net jas praleidę dažniausiai pageidauja prisijungti prie kitos, paraleliai besimokančios grupės.

Pagrindiniai faktai apie Dalių:


Amžius
42
Vairavimo stažas27 metai (nuo 1984)
Dėsto A ir B kategorijų vairavimo teorijos kursus (darbo stažas)
12 metų (nuo 1998)
Darbo patirtis akademinėmis valandomisDaugiau nei 25.000 val.
Parengė vairavimo teorijos egzaminams
Daugiau nei 20.000 mokinių
Turi vairavimo kategorijasB, C

Norite sužinoti daugiau? Klauskite, mes mielai atsakysime!

Jūsų vardas:*

Jūsų el.paštas:*

Telefono numeris:
Jūsų žinutė:*
* šiuos laukus užpildyti būtina Įveskite atsakymą:
Confirm

Taip pat galite į vairavimo mokyklą paskambinti tel. (8 5) 212 1115, mob. (8) 600 26151,
arba parašyti el. paštu vairuok@pyyp.lt